קבוצת אדלר - יזמות בניה

קבוצת אדלר בהנהלת רוברט אלמליח,
מחלוצות הבנייה החדשה עפ"י תמ"א 38, מתמחה מזה עשרות שנים ביזמות בניה, ניהול ובנייה של בנינים, תוספות בניה והתחדשות עירונית. לקבוצה מוניטין רב והיא ידועה בבניה איכותית ובסיום פרויקטים לשביעות רצונם המלאה של הדיירים, כמו גם של המפקחים ועורכי הדין מטעמם.

 

החברה המנוסה ביותר בתחום התחדשות העירונית, וביצעה את אחד הפרויקטים הראשונים במסגרת תמ"א 38 ברח' כצנלסון 10-12 בראשון לציון, פרויקט אשר הסתיים כבר בשנת 2009.
 

לחברה חוסן כלכלי וניסיון מקצועי הדרושים לביצוע הפרויקטים השונים תוך שיתוף פעולה עם דיירי הבניינים. החברה משקיעה מאמצים ומשאבים גדולים כדי להקל על הדיירים בזמן הבנייה, ומעסיקה את טובי היזמים תמ"א 38, האדריכלים, הקבלנים וכל סגל אנשי המקצוע המומחים בתחומם על מנת לבצע ולסיים פרויקטים באיכות בלתי מתפשרת, תחת שורותינו נמצאים קבלן בניין, קבלן מבצע וקבלן בנייה מהממולצים בארץ.

 

המוניטין לו זוכה החברה, הנו הכוח המוביל אותה והיא פועלת לשמרו מתוך הבנה כי דיירי הבניינים השונים הנם שגרירי החברה ושותפים פעילים בפרוייקט ובהצלחתו. 
 

השילוב בין ידע ומומחיות לצד הקשר עם אנשי מקצוע מובילים בתחומים שונים מסייע לחברה ליזום ולבצע פרויקטים באופן המקצועי ביותר ולהגשים עבור דיירי הבניינים המתקשרים עימה את חלום שיפור איכות חייהם.
 

הידע והניסיון שנצברו בחברה לאחר שנים רבות של עשייה בתחום, מאפשרים לה להתמודד בהצלחה גם עם פרויקטים מורכבים מבחינה הנדסית. 
 

החברה מדורגת במדד היוקרתי ליזמות בניה והתחדשות עירונית של עיתון גלובס ומובילה מבין חברות התמ"א 38 בראשון לציון.
 

על אף היותה חברה ארצית גדולה, מקפידה החברה על שמירת קשר אישי מול הדיירים בכל בניין ועל שימת לב לדרישות ולבעיות של כל דייר ודייר.

כל זאת, באופן ישיר ובלתי אמצעי על ידי נציג אחד של החברה העומד מול הדיירים לכל אורך ביצוע העסקה והעבודות בבניין ומהווה כתובת לכל בעיה או דרישה.

​החברה חרטה על דגלה את מצוינות יזמות בניה, יחס אישי קרוב ונגיש לדיירים והכל במקצועיות ללא פשרות.

 

עו"ד אדריאנה שכטר יועצת משפטית  
עו"ד גלית אזוגי - גיל ע. יועצת משפטית ומנהלת פיתוח עסקי 
מנהלת אגף תכנון תמ"א 38 אפרת בוהדנה